Loading...
دپارتمان آموزش۱۳۹۴/۹/۱۶ ۳:۵۷:۲۷

توضیحات

تخصص ما آموزش مدیران کنترل کیفیت و مسئولین فنی است.

دپارتمان آموزش پارس‌شید

آموزش به‌معنی آموختن، یاددادن و تعلیم در برابر تربیت می‌‌باشد.

آموزش تجربه‌ای است مبتنی بر یادگیری و به‌منظور ایجاد تغییرات نسبتا پایدار در فرد، تا او را قادر به انجام کار و بهبود بخشی توانایی‌ها، تغییر مهارت‌ها، دانش، نگرش و رفتار اجتماعی نماید. بنابراین آموزش به‌مفهوم تغییر دانش، نگرش و تعامل با همکاران است. آموزش مستلزم استفاده از برنامه‌های پیش‌بینی شده‌ای است که شایستگی‌های موجود در کارکنان را تقویت و موجب کسب دانش، مهارت و توانایی‌های تازه در فرد می‌گردد، به‌گونه‌ای که بهبود عملکرد شغلی را تسهیل می‌نماید.

اطلاعات دپارتمان

مدیر دپارتمان

سرکارخانم مهندس نجاتیان

شماره تماس

۹۰۳۸ ۶۴ ۳۷ – ۰۵۱
(داخلی ۲) ۵-۹۹۷۱ ۶۷ ۳۷ – ۰۵۱

دوره های آموزشی مدیران کنترل کیفیت

این سطح از آموزش به منظور آشنایی مدیر کنترل کیفیت با قوانین مرتبط، اصول و مفاهیم استانداردسازی و درک رابطه استانداردهای شرکتی باحوزه های وسیع تری مانند استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین بازآموزی اصول اولیه کنترل کیفیت ضروری است.

این سطح از آموزش به منظور آشنایی مدیر کنترل کیفیت با اصول و مفاهیم مدیریت کیفیت، ابزار و فنون کیفیت، تولید و کنترل کیفیت در راستای دستیابی به اشراف به مسئله مدیریت کیفیت و بکارگیری فنون لازم با در نظرگرفتن محدودیت ها و اولویت های واحد تولیدی و خدماتی درجهت تولید محصول و خدمات با کیفیت مطلوب می باشد.

مدیران کنترل کیفیت با گذراندن دوره های آموزشی سطح های ۱ و ۲ به طور کامل آموزش دیده و تجربه کافی و قابل ملاحظه ای را کسب کرده اند و در این سطح آموزشی ، با شرکت در سمینارها و دوره های پیشرفته توانایی ارزیابی و سنجش های واحد تولیدی / خدماتی خود را با استانداردهای مربوطه کسب می نمایند و آمادگی رقابت در سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی می گردند .

تصاویر دوره‌های آموزشی

به خانواده پارس شید بپیوندید